Kocourek Ziri PDF Tisk Email
Napsal uživatel Alena a Josef Kovalovi   
Úterý, 21 Únor 2012 23:33

Jirka s Ajkou nám hlídali našeho kocoura Ziriho (Mainská mývalý) po dobu 14 dnů. Bylo to poprvé, kdy jsme takto nechali našeho kocoura hlídat.

Agentura PetCare nám byla doporučena, i přesto jsem však měla pochyby. Není nic lehkého svěřit Vašeho mazlíčka do cizích rukou. Nakonec jsme se rozhodli to zkusit. Předtím, než jsme odjeli, nás Jirka s Ajkou 2x navštívili a podrobně se vyptali na to, jak se o Ziriho starat – co má rád, co nemá rád, jestli ho je třeba česat, zda má nějaké nemoci atd. Těsně před odjezdem jsme jim pak ukázali, kde má Ziri jídlo, záchod a jak s ním navázat kontakt.

 

Během hlídání byl kocourek beze zbytku zaopatřen, měl pořád dostatek jídla i vody. Nebyl problém kdykoliv Jirkovi zavolat a optat se, jak se Ziri má a jestli ho vůbec někdy zahlédl. Pro doplnění, náš kocour je velice plachý. Uklidnilo nás zároveň, že Ajka pracuje na veterině a v případě potřeby určitě ví, co má dělat. Bylo to poprvé, co jsme museli nechat Ziriho takto hlídat a byli jsme naprosto spokojeni. Jirka s Ajkou nám vyšli ve všem vstříc a hlídání proběhlo tak, jak bylo domluveno. Navíc jsou to velmi milí, přátelští lidé s evidentně velikou láskou ke zvířatům. Tuto agenturu mohu za sebe i svého manžela jen doporučit!

Alena a Josef Kovalovi.

Aktualizováno Středa, 22 Únor 2012 20:41